Baví ťa práca pri CNC strojoch? Ponúkame ti pozíciu CNC operátora

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
• Obsluha CNC stroja, výroba výrobkov podľa špecifikácie klienta,
kontinuálna kontrola kvality a zodpovednosť za správny chod stroja.
• Nastavovanie a prenos programu do CNC stroja.
• Evidencia pracovných záznamov o pracovnej činnosti prideleného
stroja a hlásenie prípadných poškodení a porúch vedúcemu.
• Podľa potreby práca aj na iných zariadeniach oddelenia.
• Zodpovednosť za čistotu na svojom pracovisku a dodržiavanie
bezpečnostných predpisov.

Zamestnanecké výhody, benefity

Dostaneš veľa výhod a benefitov:
• Stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu a príjemné pracovné
prostredie.
• Do 120 € mesačná prémia.
• 2 x 400 € dochádzkový bonus.
• Cca 117 €/ mesačne rizikový príplatok – hluk.
• Doplnkové dôchodkové poistenie 2%.
• Cca do 80€ zmenový príplatok nočný.
• Všetky nadčasy preplácané.
• 3€ príspevok na stravu/odpracovaný deň
• 150 € za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa.
• Zabezpečené ubytovanie.
• DOPRAVA ZADARMO.
• Sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a mikulášske baličky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2022 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak si čerstvý absolvent, máš prax na podobnej pozícii a rad by si v tom pokračoval a získaval nové vedomosti? Si tímový hráč? Si zodpovedný, precízny, spoľahlivý a nemal by si problém s prácou na tri zmeny? Ak na všetky otázky si odpovedal ÁNO, tak poďme na to! Kontaktuj nás zaslaním životopisu alebo aj telefonicky.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Yuliia Bondar
Tel.: +421910241058

    Miesto práce Nová Baňa
    Termín nástupu Ihneď
    Druh pracovného pomeru plný úväzok
    Mzda 945 - 1 447 EUR/mesiac
    Spoločnosť GETBID Personal, s.r.o.
    Kontaktná osoba Ing. Yuliia Bondar