OnSite Recruiter - náborár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • V našom tíme privítame nového člena, ktorý zastreší náborové aktivity v bratislavskom regióne – Devínskej Novej Vsi.
  • nábor nových zamestnancov
  • koordinácia zamestnancov priamo v závode u klienta
  • administratívna práca – spracovanie pracovných podkladov, dochádzok
  • práca so sociálnymi sieťami
  • vedenie pohovorov a testovanie kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • človek, ktorý sa nebojí zodvihnúť telefón a hovoriť s ľuďmi
  • schopnosť pracovať pod stresom
  • veľmi dobré koordinačné a organizačné zručnosti
  • je proaktívny, dynamický, komunikatívny a felxibilný
  • je počítačovo zdatný
  • aktívny šofér

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

  • GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
  • Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

  • 10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

  • Kontaktná osoba: Peter Kratochvíľa

    Miesto práce Devínska Nová Ves
    Termín nástupu ihneď
    Druh pracovného pomeru plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
    Mzda 900 EUR/mesiac, - mzda sa bude odvíjať od úväzku, skúseností a výkonnosti
    Spoločnosť GETBID Personal, s.r.o.
    Kontaktná osoba Peter Kratochvíľa