Zoraďovač - práca priamo v Gelnici

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zoraďovanie poloautomatických píl na pílenie medených rúrok – spojky a ich výroba
  • kontrola kvality vyrábanej produkcie
  • odstraňovanie prevádzkových porúch
  • vykonávanie bežnej a preventívnej údržby
  • vykonávanie bežných opráv
  • starostlivosť o stroj, čistotu stroja na dennej báze
  • zabezpečenie dodržiavania výrobných a technologických postupov a plánov kontroly kvality na pracovisku
  • Zaškoľovací proces prebehne v Dolnom Kubíne a bude trvať 3 – 4 mesiace. Ubytovanie, diéty a služobné auto bude novým zamestnancom zabezpečené.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • 13. plat
  • dochádzkový bonus
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie, tichá a čistá výroba
  • dvojzmenná prevádzka bez nočných zmien

Informácie o výberovom konaní

  • Prosíme Vás, v prípade záujmu o inzerované pracovné miesto nám zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

  • 20.5.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • strojárstvo

Ostatné znalosti

  • Microsoft Word – základy
  • Microsoft Excel – základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • stredoškolské vzdelanie strojárskeho zamerania výhodou
  • prax na uvedenej pozícii aspoň 1 rok
  • schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
  • manuálna zručnosť
  • základné počítačové zručnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

  • GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
  • Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

  • 10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborár
Tel.: +421950300530

    Miesto práce Gelnica
    Termín nástupu dohodou
    Druh pracovného pomeru plný úväzok
    Mzda 907 - 1 000 EUR/mesiac, 13. plat
    Spoločnosť GETBID Personal, s.r.o.
    Kontaktná osoba Náborár